Oceń czy jesteś szczęśliwym człowiekiem - sprawdź jak wypadasz na tle innych !
Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, która jest częścią projektu gimnazjalnego. Celem tego projektu jest ocena czy Polacy czują się szczęśliwi w życiu.
W jakich aspektach jesteśmy najszczęśliwsi, a które obszary życia uważamy za nasze słabe strony. Wypełnij i zobacz jak TY wypadasz na tle innych.

WYPEŁNIENIE ANKIETY ZAJMUJE 2 MINUTY I JEST CAŁKOWICIE ANONIMOWE !
.
Określ płeć:

1. Ogólnie. Na ile ogólnie oceniasz poziom swojego szczęścia (patrząc na całe swoje dotychczasowe życie) ?
(1-10)
2. Tu i teraz. Na ile oceniasz poziom szczęścia w tym konkretnym momencie?
(1-10)
3. Życie rodzinne. Jak oceniasz swoje życie rodzinne - czy żyjesz w szczęśliwej rodzinie, masz dobre relacje z najbliższymi, czujesz się rozumiany, czy masz taką rodzinę o jakiej marzysz ?
(1-10)
4. Życie towarzyskie. Czy uważasz, że masz dobrych, oddanych przyjaciół, czy często spotykasz się z nimi, czy czujesz, że inni Cię szanują i poważają, czy twoja pozycja społeczna jest taka jak tego oczekujesz?
(1-10)
5. Miłość. Czy masz szczęście w miłości, czujesz się kochany i uważasz, że otaczają Cię ludzie których Ty kochasz ?
(1-10)
6. Zdrowie. Na ile oceniasz swoje zdrowie - czy czujesz, że masz szczęście, bo omijają Cię choroby ?
(1-10)
7. Kariera. Jak duży wpływ na Twoje szczęście ma lub będzie miało zrobienie kariery, spełnianie się w życiu zawodowym, osiągnięcie sukcesów finansowych?
(1-10)
8. Szkoła / praca. Czy aktualnie czujesz się szczęśliwy w swojej szkole/pracy - w jakim stopniu?
(1-10)
9. Pieniądze. Jak oceniasz swój poziom zadowolenia z tego co posiadasz, czy czujesz, że Twój materialny stan posiadania jest adekwatny do Twoich oczekiwań ?
(1-10)
10. Charakter/wygląd. Na ile w kwesti wyglądu i posiadanych cech charakteru ocenisz swój poziom samoakceptacji.
(1-10)
11. Umiejętności. Czy posiadane przez Ciebie umiejętności dają Ci prawo do nazywania się "szczęściarzem" ?
(1-10)
12. Marzenia. W jakim stopniu oceniasz, że Twoje marzenia się spełniają, że osiągasz to co byś chciał, że realizujesz w życiu swoje wcześniejsze plany.
(1-10)
13. Altruizm. Czy uważasz, że szczeście daje Ci pomoc innym ludziom, że bardziej wolisz obdarowywać niż dostawać coś od innych?
(1-10)
14. Podświadomość. W jakim stopniu czujesz, że żyjesz w zgodzie ze sobą (swoim wnętrzem) - na ile oceniasz, że to jak inni Cię widzą jest zgodne z tym co sam wewnętrznie o sobie myślisz i czujesz?
(1-10)
15. Endorfiny. Mówi się przykładowo, że w czekoladzie są hormony szczęścia :) A czy i w jakim stopniu odżywianie się ma wpływ na Twoje szczęście, czy sądzisz, że odżywiasz tak jak byś chciał, czy czujesz z tego powodu zadowolenie ?
(1-10)
Wyślij i sprawdź wyniki